tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Używane Gwarantowane. Prawie nowy Triumph Thruxton 1200 czeka w warszawskim salonie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Używane Gwarantowane. Prawie nowy Triumph Thruxton 1200 czeka w warszawskim salonie

Autor: Informacja prasowa 2018.03.08, 12:34 Drukuj

Czarny Triumph Thruxton 1200 z minimalnym przebiegiem i atrakcyjnym wyposażeniem dodatkowym pojawił się właśnie w ofercie Używane Gwarantowane dostępnej w salonach Triumpha.

Jeśli marzysz o motocyklu Triumph, ale budżet nie pozwala na zakup fabrycznie nowej maszyny, skorzystaj z oferty Używane Gwarantowane - motocykli z drugiej ręki w idealnym stanie technicznym, z gwarancją.

Używane Gwarantowane to prowadzony przez Triumpha program sprzedaży motocykli z drugiej ręki, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej, mają udokumentowaną historię serwisową i są w nienagannym stanie technicznym.

Za cenę znacznie niższą niż ta, którą trzeba zapłacić za nowy motocykl, można kupić zadbany sprzęt z niewielkim przebiegiem, sprawdzony przez mechaników Triumpha.

W ofercie Używane Gwarantowane znajduje się wiele ciekawych motocykli. Na przykład bogato wyposażony Tiger Explorer XCa z 2016 roku, z przebiegiem 32 000 km w cenie 49 200 zł, albo zeszłoroczny Street Triple RS z przebiegiem 9000 km za 38 500 zł. Najnowszym okazem w ofercie Używane Gwarantowane jest czarny Thruxton 1200 z 2016 roku. Motocykl z minimalnym przebiegiem 4400 km, wyposażony w sakwę i flyscreen dostępny jest za 42 000 zł.

Aktualną ofertę wszystkich motocykli dostępnych w programie można śledzić pod adresem http://www.triumphpolska.pl/modele2017/

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę