tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Używane Gwarantowane. Prawie nowy Triumph Thruxton 1200 czeka w warszawskim salonie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Używane Gwarantowane. Prawie nowy Triumph Thruxton 1200 czeka w warszawskim salonie

Autor: Informacja prasowa 2018.03.08, 12:34 Drukuj

Czarny Triumph Thruxton 1200 z minimalnym przebiegiem i atrakcyjnym wyposażeniem dodatkowym pojawił się właśnie w ofercie Używane Gwarantowane dostępnej w salonach Triumpha.

Jeśli marzysz o motocyklu Triumph, ale budżet nie pozwala na zakup fabrycznie nowej maszyny, skorzystaj z oferty Używane Gwarantowane - motocykli z drugiej ręki w idealnym stanie technicznym, z gwarancją.

Używane Gwarantowane to prowadzony przez Triumpha program sprzedaży motocykli z drugiej ręki, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej, mają udokumentowaną historię serwisową i są w nienagannym stanie technicznym.

Za cenę znacznie niższą niż ta, którą trzeba zapłacić za nowy motocykl, można kupić zadbany sprzęt z niewielkim przebiegiem, sprawdzony przez mechaników Triumpha.

W ofercie Używane Gwarantowane znajduje się wiele ciekawych motocykli. Na przykład bogato wyposażony Tiger Explorer XCa z 2016 roku, z przebiegiem 32 000 km w cenie 49 200 zł, albo zeszłoroczny Street Triple RS z przebiegiem 9000 km za 38 500 zł. Najnowszym okazem w ofercie Używane Gwarantowane jest czarny Thruxton 1200 z 2016 roku. Motocykl z minimalnym przebiegiem 4400 km, wyposażony w sakwę i flyscreen dostępny jest za 42 000 zł.

Aktualną ofertę wszystkich motocykli dostępnych w programie można śledzić pod adresem http://www.triumphpolska.pl/modele2017/


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę