tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Academy - pasja, nauka i świetna zabawa!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Academy - pasja, nauka i świetna zabawa!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.19, 17:32 Drukuj

Firma Triumph zajmuje się nie tylko sprzedażą motocykli i akcesoriów do nich, ale dba też o maksymalne zadowolenie klientów, organizując szkolenia tematyczne, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki cyklowi kursów Triumph Academy nauczysz się panować nad swoją maszyną na każdej nawierzchni.

Praktyczne szkolenia doskonalące technikę jazdy motocyklem prowadzone są przez Pawła Neca. Mogą w nich uczestniczyć właściciele pojazdów wszystkich marek. Kursy odbywać się będą w różnych miastach Polski. Istnieje również możliwość zapisania się na wspólny wyjazd zagraniczny, do Hiszpanii lub Maroko, gdzie w fantastycznych okolicach i w łagodnym klimacie będziecie mogli sprawdzić możliwości swoje oraz nowych motocykli Triumph.

Motocykle Triumph Tiger, które intensywnie pracowały na hiszpańskich szutrach, wróciły właśnie do Polski i przechodzą planowy przegląd w serwisie, zanim powrócą w ręce uczestników szkoleń. Najbliższa okazja, by wziąć w nich udział, do spotkanie w dniach 2-4 marca w podwarszawskim Nadarzynie. Szczegółowy kalendarz imprez oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na oficjalnej stronie Triumph Academy.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę