tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200. Hinckley testuje większego brata wszędołaza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200. Hinckley testuje większego brata wszędołaza

Autor: Raff 2018.03.15, 21:27 Drukuj

Triumph testuje większą wersję modelu Scrambler. Motocykl napędzany silnikiem o pojemności 1200 cm3 ma szansę pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Szpiegowskie zdjęcia wykonane przez dziennikarzy portalu bikesocial dowodzą, że w Hinckley trwają zaawansowane prace nad większą wersją popularnego modelu Scrambler. Motocykl, podobnie jak obecna wersja, zbudowany zostanie na modelu Bonneville.

W odróżnieniu od tego, czego zwykle spodziewamy się po motocyklach typu scrambler, nowy Triumph otrzyma bardziej "przygodową" stylizację. Testowy motocykl wyposażono w kostkowe opony i zawieszenie Ohlins o długim skoku. Ma to pozwolić na pokonywanie terenów zarezerwowanych raczej dla maszyn enduro.

Do napędu posłuży dwucylindrowa, chłodzona cieczą rzędówka o pojemności 1200 cm3, montowana między innymi w modelu Bonneville, ale też innych motocyklach linii Modern Classic.

Zaawansowanie konstrukcji wskazuje, że motocykl jest niemal gotowy do produkcji seryjnej. Wskazuje na to wiele gotowych dedykowanych temu modelowi elementów, takich jak pokrywy akumulatorów, handbary, wydech i tylny błotnik. Jest szansa, że Scrambler 1200 pojawi się więc jeszcze w tym roku.


Zdjęcia

Bikesocial-Triumph-Scrambler-1200-005-9040

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę