tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zostań dziennikarzem ścigacz.pl - przetestuj najnowsze Scramblery 1200 i… nie tylko!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zostań dziennikarzem ścigacz.pl - przetestuj najnowsze Scramblery 1200 i… nie tylko!

Wielkimi krokami zbliża się zapowiadany przez nas test konsumencki tegorocznej, brytyjskiej nowości - Triumpha Scramblera 1200. Podczas tej wyjątkowej imprezy będziecie mieli szansę wcielić się w naszą rolę, rolę dziennikarzy ścigacz.pl i przetestować tę gorącą nowość zamiast Barrego, Rafała czy Konrada… Możliwość tę będą miały cztery wybrane przez nas osoby, już 8 marca w Zakawiu pod Dąbrową Górniczą.

I w tym momencie mamy dla was niespodziankę, o której właśnie się dowiedzieliśmy. Otóż oprócz wspaniałych, lśniących, jeszcze nie testowanych w Polsce motocykli Triumph Scrambler 1200, na czwórkę wybrańców czekać będą również dwa nowiuteńkie Street Scramblery 900. Będziecie mogli solidnie pojeździć - zarówno w terenie, jak i po drogach publicznych, tymi oboma modelami motocykli. Porównać je, odnieść je do siebie. To na pewno pomoże wam w ostatecznej ocenie wielkiej nowości, czyli Scramblera 1200.

Czwórka testujących będzie uczestniczyć w dynamicznej sesji zdjęciowej, nakręcimy też materiał video z jazdy na Scramblerach, będziecie mogli wypowiedzieć się do kamery opisując swoje wrażenia z jazdy i ogólny odbiór całej konstrukcji motocykla - w formie tzw. stand upu. Zrobimy wszystko, by testy te przypominały najbardziej zagraniczne testy motocykli, na które jako redakcja jesteśmy zapraszani.

Nie możecie przegapić tej niesamowitej okazji, zgłoście się już dziś! Wystarczy, że pokażecie nam film, na którym mówicie, jeździcie lub po prostu dobrze wyglądacie - oczywiście na motocyklu.
Ogłoszenie wyników i wybór czwórki szczęśliwców nastąpi już 28 lutego.

 

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę