tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Książę William testuje nowego Triumpha Tigera 1200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Książę William testuje nowego Triumpha Tigera 1200

Autor: Konrad Bartnik 2018.02.25, 17:38 Drukuj

Brytyjski następca tronu, książę William, odwiedził niedawno fabrykę Triumpha w Hinckley, gdzie dokonał oficjalnego otwarcia centrum wystawienniczego. Przy okazji nie mógł się powstrzymać i zaliczył krótką jazdę testową nowym Tigerem 1200.

Ciekawą cechą Brytyjczyków jest to, że będąc jednym z najbardziej nowoczesnych i postępowych społeczeństw na świecie, wciąż kochają swoją rodzinę królewską. Jej członkowie witani są z entuzjazmem z każdym zakątku kraju, a prezesi dużych firm mocno zabiegają o oficjalną wizytę w swoich zakładach. Niedawno fabrykę Triumpha odwiedził książę William, prawdopodobny następca Elżbiety II na brytyjskim tronie. Jest on bardzo popularny na Wyspach, głównie dlatego, że reprezentuje bardziej współczesną, wyluzowaną twarz monarchii.

Książę William zdecydowanie nie pasuje do wizerunku rozpieszczonego królewicza. Do niedawna pełnił regularną służbę wojskową, gdzie pracował jako pilot helikoptera ratowniczego. Jest też ogromnym fanem motocykli - w swojej kolekcji dysponuje niemal każdym ich rodzajem, od sportowych Ducati po maszyny crossowe. Nic więc dziwnego, że wizytując fabrykę w Hinckley, nie ograniczył się do zwyczajowego przecinania wstęg. Poprosił o zestaw odzieży motocyklowej i możliwość krótkiej przejażdżki nowym Tigerem 1200 wokół budynków fabrycznych. Po powrocie stwierdził tylko: "Za krótko. Zbudujcie tor!"

Przy okazji wizyty dokonał również oficjalnego otwarcia działającego już od jakiegoś czasu Factory Visitor Experience, czyli przyzakładowego centrum wystawienniczego, pokazującego odwiedzającym go turystom historię marki i obecne działania Triumpha.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę