tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tiger 1200 w specjalnych wersjach Desert i Alpine
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 1200 w specjalnych wersjach Desert i Alpine

Motocykl Triumph Tiger 1200 zyskał dwie nowe wersje specjalne - Desert i Alpine. Pierwsza jest przeznaczona dla tych, którzy lubią przemierzać bezdroża, a druga - dla miłośników dynamicznego pokonywania zakrętów.

Triumph Tiger 1200 Desert już na pierwszy rzut oka pokazuje, do czego został stworzony. Kolorystyka "Sandstorm" wykończona grafiką "Edycji pustynnej" zachęca do zjechania z drogi. To jednak nie wszystko. Dla lepszego prowadzenia dodano tryb "Off Road Pro". Całości dopełniają stylowe, czarne koła szprychowe. Pełne oświetlenie LED ze światłami do jazdy dziennej doda pewności na bezdrożach. Precyzyjne prowadzenie zapewnia półaktywne zawieszenie TSAS opracowane przez WP Suspension. Standardowy tłumik został zastąpiony tytanowym firmy Arrow z powłoką z włókna węglowego. Triumph Shift Assist pozwala na zmianę biegów w górę i w dół bez użycia sprzęgła. W standardzie otrzymujemy również płytę pod silnikiem, gmole i centralną podstawkę.

Triumph Tiger 1200 Alpine jest skierowany do tych, którzy chcą przeżyć przygodę przede wszystkim na drogach asfaltowych. Stylistycznie motocykl wyróżnia specjalna grafika i kolorystyka Snowdonia White. W standardzie otrzymujemy lekki tłumik Arrow, elektrycznie regulowaną szybę, podgrzewane manetki i obniżone siedzenie. O szosowym przeznaczeniu świadczą również felgi odlane z aluminium.

Więcej informacji o motocyklach Triumph znajdziecie na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl/

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę