tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzień Otwarty Triumph Poznań. Pospiesz się, zostały ostatnie miejsca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzień Otwarty Triumph Poznań. Pospiesz się, zostały ostatnie miejsca!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.20, 13:43 Drukuj

Zostały już tylko ostatnie wolne miejsca na jazdy testowe motocyklami Triumph podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 23 czerwca w salonie Triumph Poznań.

Już w najbliższy weekend nadarzy się świetna okazja by z bliska przyjrzeć się legendarnym brytyjskim motocyklom Triumph, dowiedzieć się ciekawych rzeczy na ich temat, a nawet odbyć jazdę testową wymarzonym Triumphem.

Jeśli masz ochotę na przejażdżkę jednym z motocykli Triumph, musisz się jednak pospieszyć - chętnych na jazdy testowe nie brakuje, a terminy szybko się kończą. Zarezerwuj swój termin jazdy próbnej na specjalnej stronie.

Podczas Dnia Otwartego w poznańskim salonie będzie również możliwość zakupu oryginalnej odzieży Triumph w specjalnie przygotowanych na tę okazję cenach. Spytaj sprzedawcę o promocyjną ofertę.

Serdecznie zapraszamy do poznańskiego salonu, który mieści się przy ul. Dąbrowskiego 181 już w najbliższą sobotę między 9 a 17. Więcej informacji uzyskasz pod adresem piotr.majchrzak(at)triumphpolska.pl lub numerem telefonu 883 344 152.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę