tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 R. Hinckley planuje droższą i tańszą wersję modelu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 R. Hinckley planuje droższą i tańszą wersję modelu

Autor: Raff 2018.05.09, 15:45 Drukuj

Nie jeden, a dwa Scramblery 1200 pojawią się w ofercie Triumpha. Obok wyposażonej w topowe komponenty wersji, pojawi się także druga, surowsza i tańsza.

O testach przedprodukcyjnych nowego Triumpha Scramblera 1200 pisaliśmy w marcu. Zbudowany w oparciu o model Bonneville motocykl wyposażony był w regulowane zawieszenie Ohlins, hamulce Brembo i kilka innych topowych elementów.

Jak podaje portal visordown.com, Triumph przymierza się także do drugiej wersji tego motocykla - znacznie tańszej i prostszej od tej, którą mieliśmy okazję oglądać na szpiegowskich zdjęciach. Otrzyma ona komponenty używane w innych motocyklach brytyjskiej marki.

Ta sama w obu modelach pozostanie konstrukcja. Nie zmieni się rama, silnik ani układ wydechowy. Podobne rozwiązanie Triumph zastosował w przypadku modeli Thruxton i Thruxton R. Ten drugi otrzymał zawieszenie Ohlinsa i hamulce Brembo, ten pierwszy bazuje na prostszym zawieszeniu KYB i hamulcach Nissin.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę