tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200. Piąty zwiastun ujawnia datę premiery [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200. Piąty zwiastun ujawnia datę premiery [FILM]

Autor: Raff 2018.10.18, 10:50 Drukuj

Triumph opublikował piąty zwiastun Scramblera 1200. Tym razem skupiono się na prezentacji wszechstronności motocykla - obok komfortu podróży po drogach asfaltowych ma on zapewnić typową dla scramblerów dzielność terenową.

Prezentacja Scramblera 1200 odbędzie się 24 października podczas specjalnie na tę okazję przygotowanego wydarzenia. Triumph wiąże z tym modelem wielkie nadzieje. Trudno się temu dziwić obserwując jak dynamicznie rośnie popularność subsegmentu uterenowionych klasyków.

Triumph opisuje Scramblera 1200 jako motocykl gotowy na "autentyczną przygodę", posiadający wysoką dzielność terenową. Na potwierdzenie tych słów w filmie pokazanych jest kilka ujęć z jazdy po pustyni i szutrowych drogach. Producent zwraca także uwagę na wygodę podróży po drogach asfaltowych - ujęcie z takiej drogi wskazuje, że Scrambler 1200 może okazać się całkiem wygodnym turystykiem.

Scrambler napędzany będzie dwucylindrowym silnikiem rzędowym o pojemności 1200 cm3, który znamy już z modeli Bonneville, Thruxton i Bobber.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę