tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph uruchamia nową usługę - kalkulator ubezpieczeniowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph uruchamia nową usługę - kalkulator ubezpieczeniowy

Autor: Informacja prasowa 2018.07.25, 10:45 Drukuj

Kalkulator ubezpieczeniowy to nowa propozycja Triumph Polska dla posiadaczy motocykli tej marki, ale nie tylko - z oferty skorzystać mogą również właściciele innych motocykli.

Przy współpracy z 4Safe, Triumph uruchomił na swojej stronie internetowej nową usługę, która znacząco ułatwi zawarcie bądź przedłużenie umowy ubezpieczeniowej na motocykl. Każdy, kto zainteresowany jest obliczeniem składki przed zakupem motocykla lub po prostu przed wznowieniem polisy na kolejny rok, może skorzystać z kalkulatora ubezpieczeniowego, dostępnego na stronie Triumph Polska.

Co istotne, z kalkulatora ubezpieczeniowego mogą skorzystać nie tylko posiadacze motocykli Triumph - oferta kompleksowego, pakietowego ubezpieczenia dostępna jest również dla tych, którzy poruszają się jednośladami innych marek, a nawet dla posiadaczy pojazdów innych niż motocykle.

Więcej informacji o zakresie ubezpieczeń dowiedzieć się można na stronie internetowej http://www.ubezpieczenia.triumphpolska.pl i pod adresem mailowym ubezpieczenia@triumphpolska.pl


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę