tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnie Triumphy z rocznika 2017 do wzięcia!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnie Triumphy z rocznika 2017 do wzięcia!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.24, 16:47 Drukuj

Powoli kończy się sezon zimowych wyprzedaży. To ostatni dzwonek, by kupić nowy motocykl Triumph z rocznika 2017 w znakomitej cenie.

Akcja polskiego importera Triumpha "Dobry motocykl w dobrej cenie" spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem klientów. Większość dostępnych motocykli z rocznika 2017 znalazło już swoich nabywców w pierwszych tygodniach tego roku. U dealerów czekają ostatnie egzemplarze, trzeba się więc pośpieszyć, by mieć szansę na zakup nowej maszyny w niepowtarzalnej cenie.

Listę modeli z rocznika 2017 znajdziecie na stronie http://triumphpolska.pl/modele2017. Na oficjalnej stronie Triumph Polska znajduje się też wyszukiwarka dealerów.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę