tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dobry motocykl w dobrej cenie. Sukces programu Triumph Polska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dobry motocykl w dobrej cenie. Sukces programu Triumph Polska

Autor: Informacja prasowa 2018.03.07, 11:10 3 Drukuj

Program "Dobry motocykl w dobrej cenie" polskiego dystrybutora motocykli Triumph jest wielkim sukcesem - motocykle z rocznika 2017 sprzedają się jak świeże bułeczki!

Pod koniec grudnia pisaliśmy o motocyklach Triumph z rocznika 2017, które czekają na nabywców w salonach tej marki. Fabrycznie nowe jednoślady można kupić w bardzo dobrych cenach, dostępnych jest wiele modeli.

W programie "Dobry motocykl w dobrej cenie" znalazły się między innymi Bobber tańszy o 7500 zł czy Street Cup z upustem 6600 zł. Zainteresowanie miłośników Triumpha programem przerosło najśmielsze oczekiwania - w tym tygodniu do klienta trafił Triumph Tiger 1200.

Znakomita oferta i przestronne, świetnie zaprojektowane salony spowodowały, że początek 2018 był dla Triumph Polska wyjątkowy. W Warszawie powstało osobne miejsce dla motocykli czekających na odbiór przez swoich właścicieli.

Triumph prowadzi też program "Używany gwarantowany", w którym dostępne są używane motocykle tej marki pochodzące z polskiej sieci sprzedaży, z pełną historią i gwarancją. Oferty z tego programu znajdują się pod tym samym linkiem.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:gaf 07/03/2018 13:33

To ile sprzedali?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę