tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejna premiera Triumpha - czyżby nowy Speed Triple? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejna premiera Triumpha - czyżby nowy Speed Triple?

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.24, 09:20 Drukuj

Triumph opublikował film zapowiadający nadchodzącą premierę agresywnego roadstera. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najnowsza odsłona modelu Speed Triple.

W zeszłym roku Triumph przedstawił swoim klientom kilka znaczących premierowych modeli, min. odnowiona linię Tiger oraz dwa nowe Bonneville: Speedmaster oraz Bobber Black. Rok 2018 dopiero się zaczął, a tuż za rogiem czeka kolejny debiut. 29 stycznia zaprezentowany zostanie kolejny nowy model, zapowiadany przez efektowny film reklamowy.

W roli rywalizujących ze sobą motocyklowych chuliganów wystąpili w nim dwaj mistrzowie wyścigowi, których nie trzeba specjalnie przedstawiać - Carl Fogarty oraz Gary Johnson. W filmie całkiem dokładnie widać nowy motocykl, możemy więc z dużą dawka pewności stwierdzić, że będzie to odnowiony model Speed Triple. Nie widać na nim większych zmian zewnętrznych, silnik oraz rama powinny pozostać te same, co w dotychczasowej wersji. Pojawił się za to nowy, kolorowy wyświetlacz TFT. Pewne zmiany można również zaobserwować w kształcie kół i zawieszeniu

Motocykl zostanie oficjalnie zaprezentowany 29 stycznia, a trzy tygodnie później odbędzie się premiera prasowa na torze w hiszpańskiej Almerii.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę