tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kolejna premiera Triumpha - czyżby nowy Speed Triple?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kolejna premiera Triumpha - czyżby nowy Speed Triple?

Autor: Konrad Bartnik 2018.01.24, 09:20 Drukuj

Triumph opublikował film zapowiadający nadchodzącą premierę agresywnego roadstera. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najnowsza odsłona modelu Speed Triple.

W zeszłym roku Triumph przedstawił swoim klientom kilka znaczących premierowych modeli, min. odnowiona linię Tiger oraz dwa nowe Bonneville: Speedmaster oraz Bobber Black. Rok 2018 dopiero się zaczął, a tuż za rogiem czeka kolejny debiut. 29 stycznia zaprezentowany zostanie kolejny nowy model, zapowiadany przez efektowny film reklamowy.

W roli rywalizujących ze sobą motocyklowych chuliganów wystąpili w nim dwaj mistrzowie wyścigowi, których nie trzeba specjalnie przedstawiać - Carl Fogarty oraz Gary Johnson. W filmie całkiem dokładnie widać nowy motocykl, możemy więc z dużą dawka pewności stwierdzić, że będzie to odnowiony model Speed Triple. Nie widać na nim większych zmian zewnętrznych, silnik oraz rama powinny pozostać te same, co w dotychczasowej wersji. Pojawił się za to nowy, kolorowy wyświetlacz TFT. Pewne zmiany można również zaobserwować w kształcie kół i zawieszeniu

Motocykl zostanie oficjalnie zaprezentowany 29 stycznia, a trzy tygodnie później odbędzie się premiera prasowa na torze w hiszpańskiej Almerii.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę