tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie Proenduro w Modlinie już w najbliższy weekend. Zostały ostatnie miejsca!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie Proenduro w Modlinie już w najbliższy weekend. Zostały ostatnie miejsca!

Autor: Konrad Bartnik 2020.09.16, 13:08 Drukuj

Już w najbliższy weekend 19-20 września na offroadowym fragmencie Toru Modlin odbędzie się dwustopniowe szkolenie Proenduro. Impreza tradycyjnie cieszy się dużym zainteresowaniem, więc to ostatni dzwonek, by zarezerwować swój udział. My również tam będziemy!

Szkolenia offroadowe organizowane przez szkołę Proenduro są niezwykle cenione przede wszystkim za przemyślany program i kompetencje instruktorów. Bloki tematyczne podzielone są na cztery poziomy zaawansowania, dzięki czemu uczestnicy kursów przyswajają, a przede wszystkim utrwalają wiedzę i umiejętności w skuteczny sposób. 

Szkolenia Proenduro kierowane są przede wszystkim do użytkowników ciężkich maszyn klasy adventure, takich jak Triumph Tiger, Honda Africa Twin, KTM Adventure czy BMW GS, a także lżejszych maszyn z jednocylindrowymi silnikami typu Yamaha Tenere 660 czy KTM 690 Enduro. Szkoła współpracuje ponadto z polskim importerem marki Triumph, dzięki któremu w czasie trwania poszczególnych imprez można oglądać je w akcji, a nawet wypożyczyć - po wcześniejszym umówieniu i zarezerwowaniu terminu. 

Najbliższe spotkanie z Proenduro odbędzie się w dniach 19-20 września na podwarszawskim Torze Modlin, na którym wydzielono bardzo dobrze przygotowaną sekcję offroadową. Zgodnie z filozofią szkoły, sobotnio-niedzielne zajęcia przygotowano dla wszystkich poziomów zaawansowania. Szczegóły tego konkretnego kursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.proenduro.pl 

Redakcja Ścigacza po piątkowej imprezie Festival Triumph zostaje na Torze Modlin, by wziąć udział i zrelacjonować dla was szkolenie Proenduro. Tych, którzy nie będą mogli być z nami w ten weekend chcemy również zachęcić do rozważenia kolejnych terminów: 10-11 oraz 17-18 października. Do zobaczenia!

NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę