tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jakim jesteś motocyklistą? Tor, offroad, szosa, mieszany? Już w piątek impreza, która połączy wszystkich!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jakim jesteś motocyklistą? Tor, offroad, szosa, mieszany? Już w piątek impreza, która połączy wszystkich!

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Zostało jeszcze dosłownie kilka miejsc na track day Triumpha w Modlinie. Na Torze Modlin, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Modlin, odbędzie się FESTIVAL TRIUMPH. Główną bazą festiwalu będzie Tor Modlin, ale uczestnicy będą przemierzali wertepy wokół Modlina, szosy ziemi mazowieckiej oraz łączone przygody na szosie i w terenie. Żeby wziąć udział, trzeba się zarejestrować:

Zapisy tutaj: http://eventy.triumphpolska.pl/festival/

i opłacić wybrane przez siebie aktywności. Dla właścicieli Triumpha zniżka, ale ceny są tak atrakcyjne, że również właściciele innych marek motocykli będą mogli świetnie bawić się przez cały piątek za wyjątkowo niską cenę.

Szczegółowy harmonogram na stronie Festiwalu Triumph - . Jeżeli chcesz fajnie spędzić piątek w rodzinie motocyklistów na nowoczesnym obiekcie z torem i ogromnym placem manewrowym, to warto się pospieszyć. Liczba zgłoszeń jest bardzo duża i z ogólnej puli 100 miejsc zostało już tylko kilka wolnych na tor i na zajęcia offroad. 

Jeżeli już dokonałeś rejestracji, a jeszcze nie zapłaciłeś za udział w Festival Triumph na Torze Modlin, to zrób to jak najszybciej. Osoby, które nie dokonają wpłaty za Festival Triumph zostaną usunęte z listy uczestnictwa, a na ich miejsce zostaną przyjęte osoby, oczekujące na liście rezerwowej.  

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę