tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumphy Tiger od tego sezonu w szkole Proenduro!
NAS Analytics TAG

Triumphy Tiger od tego sezonu w szkole Proenduro!

Firma Triumph zastąpiła niedawno BMW jako partner strategiczny znanej szkoły jazdy offroad Proenduro. Teraz uczestnicząc w szkoleniach Proenduro możecie poznać możliwości najnowszych Triumphów Tiger 900 i 1200XC!

Tygrysy, jak wszystkie szanujące się drapieżniki, nie ustają w wysiłkach by pozyskać jak największe terytorium. Aby zaspokoić potrzeby nowych nabywców modeli Tiger 800, Tiger 900, Tiger 1200, jak również maszyn z rodziny Scrambler oraz użytkowników innych marek, Triumph Polska został w tym sezonie partnerem renomowanej szkoły jazdy Proenduro, zastępując tym samym BMW.

Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress, która zarządza w Polsce szkołami Proenduro i California Superbike School, entuzjastycznie wypowiada się o świeżo nawiązanej relacji z Triumphem: 

Decyzja o zakończeniu współpracy z BMW Motorrad Polska nie była dla nas łatwa. Łączy nas nie tylko wiele lat wspólnych działań, ale również świetne relacje z wieloma dealerami BMW Motorrad, osobiste przyjaźnie i ugruntowane doświadczeniem zaufanie do produktów bawarskiej marki. Za wszystko to jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Musimy jednak patrzeć w przyszłość i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Wierzymy, że współpraca z marką Triumph pomoże nam obsługiwać ich na najwyższym poziomie,  zarówno na asfalcie, jak i poza nim. Z tego miejsca chcę również podziękować Markowi Drejowi z Triumph Polska za cierpliwość i profesjonalizm w prowadzonych rozmowach.  

W szkoleniach organizowanych przez Proenduro będziecie mogli wziąć udział na własnych motocyklach, a instruktorzy zaprezentują wam możliwości modeli Triumph Tiger 900 i 1200XC. Będziecie również mogli wynająć te maszyny dla siebie, a nawet kupić na preferencyjnych warunkach!

Terminy i cennik najbliższych szkoleń możecie sprawdzić na stronie internetowej Proenduro. Będą się one odbywać od kwietnia do października na specjalnie przygotowanych obiektach w Poznaniu, Modlinie pod Warszawą i Dąbrowie Górniczej. Zerknijcie również na pełen cykl imprez, organizowanych dla polskich motocyklistów przez Triumph Polska. Znajdziecie je na stronie http://eventy.triumphpolska.pl 

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę