tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eventy Triumpha w sezonie 2020: szkolenia, imprezy, jazdy testowe. Zapisz w kalendarzu!

Eventy Triumpha w sezonie 2020: szkolenia, imprezy, jazdy testowe. Zapisz w kalendarzu!

Firma Triumph dba nie tylko o najwyższą jakość swoich motocykli, ale też organizuje dla swoich klientów szereg wydarzeń, które nie pozwolą nudzić się przez cały sezon. Szkolenia na torach oraz w terenie w ramach Triumph Academy, jazdy testowe nowymi modelami, imprezy integracyjne fanów marki - sprawdź, co czeka na ciebie w 2020 roku!

Kalendarz różnej maści wydarzeń, organizowanych w ciągu sezonu motocyklowego przez Triumpha jest tak napakowany atrakcjami, że praktycznie nie sposób opisać ich wszystkich w krótkim artykule. Polski importer zaprasza m.in. na cykl szkoleń w ramach Triumph Academy, w których podniesiecie swoje umiejętności na asfalcie i poza nim. Szkolenia, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, odbędą się na torach w Poznaniu i Kamieniu Śląskim, a kursy offroadowe w Modlinie pod Warszawą, Poznaniu i Dąbrowie Górniczej. 

Oprócz tego w ramach inicjatywy "Triumph i Przyjaciele" odbędzie się szereg spotkań i dni otwartych, w czasie których oprócz wrażeń czysto towarzyskich, będziecie mogli przetestować najnowsze maszyny z oferty brytyjskiej marki. Triumph jest również od niedawna partnerem dwóch renomowanych szkół jazdy - California Superbike School oraz Pro Enduro. Szczegółowy wykaz imprez po patronatem Triumpha znajdziecie na stronie http://eventy.triumphpolska.pl 

Premierowe modele Triumpha na rok 2020 wjeżdżają powoli do salonów, a już w marcu będziecie mieli okazję, by zobaczyć je wszystkie na stoiskach firmowych na dużych targach motoryzacyjnych: 6-8 marca na Warsaw Motorcycle Show, 21-22 marca na Wrocław Motorcycle Show oraz 26-29 marca na Poznań Motor Show. Zapraszamy!

Więcej o motocyklach marki Triumph na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl oraz w strefie Triumpha na Ścigacz.pl

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę