tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Festival Triumph 2020 - Tor Modlin - o której, gdzie, co trzeba mieć?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Festival Triumph 2020 - Tor Modlin - o której, gdzie, co trzeba mieć?

Triumph Festival jest imprezą dla motocyklistów, organizowaną przez Tor Modlin we współpracy z Triumph Polska, Ścigacz.pl, i Proenduro.pl. Główną atrakcją Festivalu Triumph są zajęcia dla motocyklistów na trasach Toru Modlin - na krętym torze wyścigowym oraz na urozmaiconym, ogromnym planu manewrowym. Jeżeli chcesz zobaczyć, co oferuje Tor Modlin, to zobacz ten film:

 

Impreza rozpoczyna się o godzinie 9:00. Wszyscy uczestnicy muszą przyjechać na tor do godziny 11:00. Najpierw uczestnicy zostaną podzieleni na grupy według tego, co wybrali podczas rejestracji na stronie http://eventy.triumphpolska.pl/festival:

  • TOR
  • OFFROAD
  • ADVENTURE
  • CRUISING

Od godziny 11:00 rozpoczną się zajęcia w ramach wybranych grup. Uczestnicy zajęć TORowych zostaną na obiekcie i będą uczestniczyli w wolnych jazdach pod okiem instruktorów na torze oraz w ćwiczeniach na placu manewrowym. Do dyspozycji uczestników będą trenerzy doskonalenia techniki jazdy pod kierownictwem Mistrza Polski Artura Wajdy.

Uczestnicy jazy ADVENTURE, OFFROAD i CRUISING wyruszą na przygotowane przez instruktorów Proenduro.pl oraz Ścigacz.pl trasy. Trudność trasy będzie zależna od wybranej grupy:

  • OFFROAD - jazda w terenie KONIECZNE JEST POSIADANIE MOTOCYKLA NA OPONACH KOSTKOWYCH
  • ADVENTURE - jazda po szosie z odcinkami terenowymi - dopuszczalne OPONY SZOSOWE
  • CRUISING - jazda tylko po asfalcie, wycieczka po ciekawych miejscach ziemi mazowieckiej z ekipą Ścigacz.pl

Zajęcia zakończą się o godzinie 15:00. Wtedy również grupy turystyczne wrócą na teren Toru Modlin i zacznie się część nieoficjalna połączona z obiadem

Koniec imprezy nastąpi o godzinie 18:00. 

Osoby, które wybrały obecność na imprezie bez udziału w aktywnościach, będą mogły przebywać na terenie toru oraz otrzymają obiad od godziny 15:00.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: eventytriumph@scigacz.pl lub telefoniczny z organizatorem, Arturem Wajdą - 602 478 996. Dodaktowo informacje można uzyskać w Ścigacz.pl - 510 177 520 lub na scigacz@scigaccz.pl.

BARDZO WAŻNE:

Jeżeli zapisałeś się na zajęcia OFFROAD, upewnij się, że masz założone opony typy kostka. Udział na oponach szosowych nie będzie możliwy.

W trakcie Triumph Festival dostępne będą motocykle testowe Triumph, w tym nowość Rocket III. Zapisy na jazdy testowe motocyklami Triumph bezpośrednio na terenie Toru Modlin podczas Festivalu.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę