tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Festival Triumph 18 września Tor Modlin - rezerwowa pula miejsc tylko we wtorek! Ostatnia szansa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Festival Triumph 18 września Tor Modlin - rezerwowa pula miejsc tylko we wtorek! Ostatnia szansa

Zainteresowanie Festivalem Triumph jest tak duże, że zostały wyczerpane dostępne miejsca w ramach aktywności TOR i ADVENTURE. Ostatnia pula miejsc na te aktywności od wtorku. Pospiesz się, jeżeli chcesz tam być.

Pogoda kusi do jazdy motocyklem, a nie ma nic lepszego, niż jazda motocyklem w grupie przyjaciół. Doskonałą okazją do spotkania z motocyklowymi przyjaciółmi jest Festival Triumph, który odbędzie się na Torze Modlin już w najbliższy piątek, 18 września 2020.

Informacje o Festivalu Triumph oraz zgłoszenia na stronie:

http://eventy.triumphpolska.pl/festival

Festival Triumph jest organizowany po razy pierwszy i z tego względu cena udziału w tym wydarzeniu została ustalona na wyjątkowo niskim poziomie. Można wziąć udział w tej imprezie już za 50 zł, a w cenie tej otrzymuje się, na przykład, obiad. Jeżeli chcesz pojeździć po torze i posłuchać porad doświadczonych instruktorów motocyklowych, w tym wielokrotnego Mistrza Polski Artura Wajdy, to musisz zapłacić 290 zł. Przy czym, jeżeli jeździsz motocyklem marki Triumph, to cena wynosi już tylko 190 zł. Jeżeli dodamy do tego pogodę, którą za oknem zafundował nam wyjątkowo ciepły i słoneczny wrzesień, to zrozumiałym jest, iż miejsca na Festivalu Triumph cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Z powodu dużej liczby zapisów na aktywności na torze i adventure wstrzymaliśmy przyjmowanie zapisów na te atrakcje. Można jeszcze się zapisać na zajęcia offroad z ekipą Proenduro.pl oraz na wycieczkę cruisingową po ziemi mazowieckiej z redaktorami Ścigacz.pl. W tej chwili weryfikowane są wpłaty za udział w aktywnościach. Na pewno po tym zostanie zwolnionych kilka dodatkowych miejsc na TOR i na ADVENTURE. Informację o wolnych miejscach opublikujemy jutro (wtorek). Jeżeli więc chcesz 18 września 2020 w trakcie Festvial Triumph pobawić się na torze lub polatać trochę po asfalcie i trochę po szutrach, to zapisz się koniecznie jutro. Po tym nie będzie już kolejnej puli miejsc i jeżeli nie zapiszesz się na czas, nie będziesz mógł wziąć udziału we w pełni zarezerwowanych aktywnościach.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę