tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph pracuje nad nowym sportowym motocyklem linii Modern Classic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph pracuje nad nowym sportowym motocyklem linii Modern Classic

Autor: Raff 2018.09.27, 12:15 Drukuj

Nowy model Triumpha może pojawić się niebawem. Jest duża szansa, że Hinckley, oprócz zapowiadanego Scramblera 1200 ma w zanadrzu jeszcze jedną premierę.

Oferty Triumpha nie sposób uznać za ubogą. Producent dokonał udanej ofensywy na segment motocykli vintage, który, wszystko na to wskazuje, jeszcze się nie nasycił. Dlatego, w ślad za zapowiadanym dość głośno Scramblerem 1200, idzie kolejna nowość, która będzie znakomitym uzupełnieniem gamy Modern Classic.

O jaki jednak model chodzi? Z dokumentów złożonych do CARB (California Air Resources Board), urzędu wydającego ważne certyfikaty ekologiczne, wynika, że Triumph zakończył prace nad modelem Speed Twin - usportowioną wersją Street Twina, który figuruje w aktualnej ofercie.

Nazwa nawiązuje do duetu roadsterów Street i Speed Triple, co dodatkowo podkreśla integrację z aktualną gama modelową Triumpha. Odnosi się także do motocykla produkowanego w latach 1938-1940 i 1947-1966. Otrzymałby on znany z Thruxtona silnik o pojemności 1200 cm3. Czy Brytyjczykom uda się pokazać go już za miesiąc w Mediolanie? Musimy poczekać.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę