tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph pracuje nad nowym sportowym motocyklem linii Modern Classic
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph pracuje nad nowym sportowym motocyklem linii Modern Classic

Autor: Raff 2018.09.27, 12:15 Drukuj

Nowy model Triumpha może pojawić się niebawem. Jest duża szansa, że Hinckley, oprócz zapowiadanego Scramblera 1200 ma w zanadrzu jeszcze jedną premierę.

Oferty Triumpha nie sposób uznać za ubogą. Producent dokonał udanej ofensywy na segment motocykli vintage, który, wszystko na to wskazuje, jeszcze się nie nasycił. Dlatego, w ślad za zapowiadanym dość głośno Scramblerem 1200, idzie kolejna nowość, która będzie znakomitym uzupełnieniem gamy Modern Classic.

O jaki jednak model chodzi? Z dokumentów złożonych do CARB (California Air Resources Board), urzędu wydającego ważne certyfikaty ekologiczne, wynika, że Triumph zakończył prace nad modelem Speed Twin - usportowioną wersją Street Twina, który figuruje w aktualnej ofercie.

Nazwa nawiązuje do duetu roadsterów Street i Speed Triple, co dodatkowo podkreśla integrację z aktualną gama modelową Triumpha. Odnosi się także do motocykla produkowanego w latach 1938-1940 i 1947-1966. Otrzymałby on znany z Thruxtona silnik o pojemności 1200 cm3. Czy Brytyjczykom uda się pokazać go już za miesiąc w Mediolanie? Musimy poczekać.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę