tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dealer Triumpha łamie zakaz i ujawnia zdjęcia modelu Speed Twin przed premierą
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dealer Triumpha łamie zakaz i ujawnia zdjęcia modelu Speed Twin przed premierą

Autor: Raff 2018.10.30, 12:52 Drukuj

Podczas wewnętrznej prezentacji nowości, jeden z dealerów Triumpha złamał zakaz fotografowania i ujawnił pierwsze zdjęcia modelu Speed Twin.

O możliwym nadejściu modelu Speed Twin pisaliśmy pod koniec września. Hinckley złożyło wówczas dokumentację homologacyjną do Kalifornijskiej Rady Zasobów Powietrznych. Motocykl miał uzupełnić model Street Twin, podobnie jak Speed Triple uzupełnia w ofercie Street Triple'a. Sama nazwa "Speed Twin" to nawiązanie do motocykla produkowanego w latach 1938-1940 i 1947-1966.

Triumph Speed ​​Twin dostanie dwucylindrową rzędówkę, która pracuje już w Thruxtonie i Scramblerze 1200. Przy pojemności 1200 cm3 dysponuje ona mocą 97 KM. Thruxton będzie także dawcą ramy dla modelu Speed Twin.

Stylistycznie nie ma tutaj żadnych fajerwerków. Tak naprawdę potrzeba ogromnej wrażliwości na detale, by odróżnić motocykle z linii Modern Classic na pierwszy rzut oka.

Źródło zdjęć: NieuwsMotor.nl


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę