tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Elita amerykańskiej komedii w niezwykłej sesji zdjęciowej z motocyklami Triumph
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Elita amerykańskiej komedii w niezwykłej sesji zdjęciowej z motocyklami Triumph

Autor: Redakcja 2019.07.10, 17:08 1 Drukuj

Sześciu najzabawniejszych amerykańskich komików - Henry Winkler, Ted Danson, Don Cheadle, Jim Carrey, Timothy Simons i Sacha Baron Cohen spotkało się na wyjątkowej sesji z motocyklami Triumph.

Okazją do sesji zdjęciowej z klasycznymi motocyklami Triumph był niezwykły program - Okrągły Stół, odbywający się w ramach serii The Hollywood Reporter. Aktorzy ze swadą opowiadali o swojej pracy - o erze powszechnego dostępu do narkotyków i związanego z tym zagrożenia, o tym jak trudno śmiać się z trudnych tematów i o wielu innych ciekawostkach pracy aktora komediowego.

Przy okazji wyjątkowego spotkania powstała niezwykła sesja zdjęciowa z klasycznymi motocyklami Triumph.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę