tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Stoke Boots Black - buty motocyklowe w stylistyce vintage
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Stoke Boots Black - buty motocyklowe w stylistyce vintage

Skórzane buty Stoke Boots Black to propozycja z kolekcji Triumpha dla użytkowników klasycznych motocykli szosowych. Łączą w sobie bardzo wysoką jakość wykonania, poziom ochrony oraz ponadczasowy wygląd.

Kiedy decydujemy się na motocykl w określonej stylistyce, ważne jest, by zachować spójny wizerunek, dobierając odpowiedni kask, ubranie i buty. Dotyczy to zwłaszcza maszyn stylizowanych na klasyki i retro, na których jaskrawe kolory i materiały z tworzyw sztucznych zwyczajnie nie leżą. Jeśli chodzi o buty, to na klasycznych motocyklach najlepiej sprawdzają się klasyczne wzory.

Nie powinno to być jednak zwykłe obuwie, dostępne w każdym sklepie w galerii handlowej. Buty przeznaczone na motocykl muszą być też bezpieczne. Wysoka cholewka nie wystarczy, potrzebna jest jeszcze wzmocniona konstrukcja i odpowiedni zestaw protektorów.

Wszystkie te cechy łączą buty Triumph Stoke Boots Black, utrzymane w stylistyce vintage. Wykonane są z oddychającej skóry licowej i wyposażone w protektory kostki. Oprócz świetnego wyglądu, posiadają również certyfikat bezpieczeństwa CE (EN 13634: 2015). Dostępne są w rozmiarach 40-46 u wszystkich dealerów marki Triumph, w cenie 808 zł. Kod produktu: MBTS18616.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę