tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ubezpieczenia Triumph. Zapewnij sobie spokój na długie lata!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenia Triumph. Zapewnij sobie spokój na długie lata!

Każda motocyklowa przejażdżka wymaga nie tylko paliwa i pomysłu, ale przede wszystkim ubezpieczenia. Triumph dla posiadaczy motocykli wszystkich marek, przygotował wyjątkową ofertę w tym zakresie.

Oferta ubezpieczeniowa, oferowana przez Triumpha, to bardzo nowoczesny produkt, spełniający najwyższe oczekiwania motocyklistów. Obok obowiązkowej polisy OC, dostępnych jest wiele możliwości zabezpieczenia jednośladu przed skutkami niepożądanych zdarzeń - kradzieży, wypadku czy innych nieszczęść.

Triumph oferuje ubezpieczenia pakietowe OC/AC/NW/Assistance już od 4,5% wartości motocykla. Ponadto, dostępne są także ubezpieczenia GAP, które pozwalają zachować wartość jednośladu na niezmienionym poziomie, nawet do 5 lat. Ubezpieczenie GAP umożliwia zakup pojazdu o identycznej wartości po szkodzie całkowitej, zapewnia także szybką i bezproblemową likwidację szkody.

Kolejną interesującą opcją w ofercie ubezpieczeniowej Triumph jest przedłużona gwarancja, czyli ubezpieczenie kosztów napraw po zakończeniu gwarancji fabrycznej. To gwarancja twojego spokoju - możesz być pewien, że nie zaskoczy cię żaden nieprzewidziany wydatek.

Więcej informacji na temat ubezpieczeń Triumph znajdziesz na tej stronie.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę