tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie długodystansowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie długodystansowym

Autor: Raff 2018.10.26, 13:25 Drukuj

Po prezentacji modelu Scrambler 1200, Triumph ogłosił powrót do historycznego rajdu terenowego Baja 1000. Na specjalnie przygotowanym na tę okazję Scramblerem 1200 XE, wystartuje kaskader i doświadczony zawodnik Ernie Vigil.

Motocykle Triumph odegrały ważną rolę w tworzeniu kultury scrambler na początku lat 60. Stało się tak głównie dzięki znakomitym parametrom i niepowtarzalnej, surowej stylistyce. Kierowcy tacy jak Steve McQueen, startujący w International Six Days Enduro, czy Bud Ekins, który brał udział w legendarnych Big Bear i Baja 1000 ugruntowali pozycję marki Triumph w świecie rajdów długodystansowych.

Choć obecne w dotychczasowej ofercie brytyjskiego producenta modele Bonneville T120TT, Bonneville 120c i TR6c także cieszyły się sławą dobrych  terenowych motocykli, nowa generacja Scramblera 1200 XE to już zupełnie inna klasa.

Ernie Vigil otrzyma niemal standardową specyfikację Scramblera 1200 XE. W stosunku do standardowej wersji rajdówka otrzyma gmole, dodatkowe osłony i oświetlenie oraz specjalny układ wydechowy. Z motocykla usunięte zostaną podnóżki pasażera i kierunkowskazy.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę