tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie długodystansowym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Scrambler 1200 XE wystartuje w morderczym rajdzie długodystansowym

Autor: Raff 2018.10.26, 13:25 Drukuj

Po prezentacji modelu Scrambler 1200, Triumph ogłosił powrót do historycznego rajdu terenowego Baja 1000. Na specjalnie przygotowanym na tę okazję Scramblerem 1200 XE, wystartuje kaskader i doświadczony zawodnik Ernie Vigil.

Motocykle Triumph odegrały ważną rolę w tworzeniu kultury scrambler na początku lat 60. Stało się tak głównie dzięki znakomitym parametrom i niepowtarzalnej, surowej stylistyce. Kierowcy tacy jak Steve McQueen, startujący w International Six Days Enduro, czy Bud Ekins, który brał udział w legendarnych Big Bear i Baja 1000 ugruntowali pozycję marki Triumph w świecie rajdów długodystansowych.

Choć obecne w dotychczasowej ofercie brytyjskiego producenta modele Bonneville T120TT, Bonneville 120c i TR6c także cieszyły się sławą dobrych  terenowych motocykli, nowa generacja Scramblera 1200 XE to już zupełnie inna klasa.

Ernie Vigil otrzyma niemal standardową specyfikację Scramblera 1200 XE. W stosunku do standardowej wersji rajdówka otrzyma gmole, dodatkowe osłony i oświetlenie oraz specjalny układ wydechowy. Z motocykla usunięte zostaną podnóżki pasażera i kierunkowskazy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę