tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brytol ze złotym łańcuchem. Triumph szykuje przebogatą wersję Thruxtona R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brytol ze złotym łańcuchem. Triumph szykuje przebogatą wersję Thruxtona R

Autor: Raff 2018.12.20, 15:24 Drukuj

Triumph przygotowuje limitowaną wersję Thruxtona R - TFC, z bardzo bogatym wyposażeniem i większą mocą. Plany producenta sięgają znacznie dalej - prawdopodobnie pojawią się kolejne edycje oznaczone skrótem TFC.

TFC to skrót od Triumph Factory Custom. Thruxton R TFC, który ma pojawić się już w styczniu, będzie napędzany zmodernizowanym silnikiem 1200 cm3 ze zwiększoną o 10 KM w stosunku do standardowej wersji mocą. W standardowym wyposażeniu pojawią się takie elementy jak tytanowy wydech Vance & Hines, jednoczęściowa owiewka, przedni błotnik, osłona siedzenia wykonane z włókna węglowego, czarne anodowane koła, złoty łańcuch, skórzane siedzenie czy lusterka z e szczotkowanego niklu.

Zamiast standardowego zawieszenia Showa, Thruxton R TFC zostanie wyposażony w zawieszenie Öhlinsa. Hamulce także dostaną to, co najlepsze - radialne zaciski i pompę Brembo. Thruxton R TFC zostanie wyprodukowany w ilości zaledwie 750 egzemplarzy i kosztować będzie około 80 tys. zł. Producent planuje budowę wersji TFC kolejnych modeli z gamy.

fot: triumphrat.net


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę