tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Weronika Kwapisz wyrusza Triumphem na podbój Nowej Zelandii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Weronika Kwapisz wyrusza Triumphem na podbój Nowej Zelandii

Autor: Informacja prasowa 2018.04.11, 12:20 Drukuj

Nowy sezon to czas na nowe wyzwania! Weronika Kwapisz podróżniczka znana z dwukrotnego okrążenia Europy małą 125tką oraz przejechania Triumphem Bonneville ponad 19 tysięcy kilometrów po bezkresnych drogach Ameryki Północnej właśnie wyrusza w kolejną podróż. Tym razem odwiedzi kraniec krańców Ziemi z dziką naturą na czele oraz ze zjawiskowymi widokami niczym z "Władcy Pierścieni". Motocyklistka klasykiem Triumph'em Speedmaster okrąży Nową Zelandię! Kraj ten słynie z cudów natury, zapierających dech w piersiach widoków i wspaniałych tras motocyklowych. Rządzi w nim natura i nikogo nie powinien zdziwić fakt, że np. mieszka w nim 4 razy więcej owiec, niż ludzi!

Nas na pewno nie dziwi fakt, że ta szalona podróżniczka nie może zbyt długo usiedzieć na miejscu. Miłość do motocykli zaczepiła jej przecież Babcia, która była mechanikiem i do 94 roku życia prowadziła warsztat motocyklowy. Dziś Weronika tę pasję przekazuje dalej i już drugi rok z rzędu organizuje Spotkania Miłośników Motocykli Triumph. W tym roku zabierze grupy motocyklistów m.in. w tajemniczą Kotlinę Kłodzką, sielankowe i kręte Bieszczady, a także w Alpy oraz do Francji w bajkowy region Provence-Alpes-Côte d'Azur.

Podróż Weroniki będzie można śledzić na bieżąco na profilu facebook.com/RidingAcrossWorld/.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę