tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Academy On-Road: szkolenie w Łodzi już w piątek

Triumph Academy On-Road: szkolenie w Łodzi już w piątek

Autor: Materiał partnera 2018.06.13, 13:02 Drukuj

W najbliższy piątek, 15 czerwca, na Torze Łódź odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu Triumph Academy On-Road, prowadzone przez specjalistów ze szkoły PARAmoto. To doskonała okazja, by podnieść własne umiejętności i pewność siebie na drodze.

Szkolenia szosowe i offroadowe, organizowane przez Triumph Academy, cieszą się ogromnym powodzeniem,  o czym świadczy błyskawicznie topniejąca ilość wolnych miejsc na kolejne edycje. Przed wami ostatnia szansa, by wziąć udział w piątkowym szkoleniu na Torze Łódź w Strykowie, prowadzonym przez Pawła Neca i innych instruktorów z renomowanej szkoły jazdy PARAmoto. Startujemy 15 czerwca o godzinie 12, zostały ostatnie wejściówki!

Aby zapisać się na tę imprezę, należy zarejestrować się na specjalnej stronie i wpłacić 450 zł na konto PARAmoto sp z o.o. sp. k., numer: 951240 6175 1111 0010 4495 1932. Można również pojawić się na torze na pół godziny przed rozpoczęciem szkolenia i zapisać się bezpośrednio u Pawła, koszt wzrasta jednak wtedy do 550 zł.

Pozostałe informacje u naszego instruktora Pawła Neca:

pawel.nec@eventy.triumphpolska.pl
506-660-305
www.paramoto.pl

Jednocześnie przypominamy, że w dniach 17-18 czerwca odbędzie się szkolenie z jazdy offroadowej. Zapraszamy na stronę, gdzie wybierzesz pasujący termin i tematykę imprez szkoleniowych.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę