tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Academy On-Road: szkolenie w Łodzi już w piątek NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Academy On-Road: szkolenie w Łodzi już w piątek

Autor: Materiał partnera 2018.06.13, 13:02 Drukuj

W najbliższy piątek, 15 czerwca, na Torze Łódź odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu Triumph Academy On-Road, prowadzone przez specjalistów ze szkoły PARAmoto. To doskonała okazja, by podnieść własne umiejętności i pewność siebie na drodze.

Szkolenia szosowe i offroadowe, organizowane przez Triumph Academy, cieszą się ogromnym powodzeniem,  o czym świadczy błyskawicznie topniejąca ilość wolnych miejsc na kolejne edycje. Przed wami ostatnia szansa, by wziąć udział w piątkowym szkoleniu na Torze Łódź w Strykowie, prowadzonym przez Pawła Neca i innych instruktorów z renomowanej szkoły jazdy PARAmoto. Startujemy 15 czerwca o godzinie 12, zostały ostatnie wejściówki!

Aby zapisać się na tę imprezę, należy zarejestrować się na specjalnej stronie i wpłacić 450 zł na konto PARAmoto sp z o.o. sp. k., numer: 951240 6175 1111 0010 4495 1932. Można również pojawić się na torze na pół godziny przed rozpoczęciem szkolenia i zapisać się bezpośrednio u Pawła, koszt wzrasta jednak wtedy do 550 zł.

Pozostałe informacje u naszego instruktora Pawła Neca:

pawel.nec@eventy.triumphpolska.pl
506-660-305
www.paramoto.pl

Jednocześnie przypominamy, że w dniach 17-18 czerwca odbędzie się szkolenie z jazdy offroadowej. Zapraszamy na stronę, gdzie wybierzesz pasujący termin i tematykę imprez szkoleniowych.

  NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę