tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Track Day z Triumph Academy. Przyjedź i naucz się jeździć jeszcze lepiej!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Track Day z Triumph Academy. Przyjedź i naucz się jeździć jeszcze lepiej!

Autor: Informacja prasowa 2018.04.18, 13:31 Drukuj

Pewne pokonywanie zakrętów, głębsze złożenia i więcej frajdy z jazdy - to tylko niektóre umiejętności, które możesz posiąść podczas imprezy Track Day z Triumph Academy, już 28 kwietnia.

Im lepsze umiejętności jazdy motocyklem, tym więcej frajdy i większe bezpieczeństwo. Dlatego właśnie coraz więcej motocyklistów decyduje się wziąć udział w szkoleniu z techniki jazdy, prowadzonym przez specjalistów.

Szkolenia takie organizuje także Triumph Academy - jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności z techniki jazdy motocyklem, spełnić swoje marzenie i pojechać motocyklem na tor lub po prostu spędzić czas w świetnym towarzystwie, zapisz się na najbliższe szkolenie na Torze Łódź, które odbędzie się 28 kwietnia.

Jeśli nie jeździsz motocyklem marki Triumph, nie przejmuj się, na imprezie mile widziani są użytkownicy wszystkich motocykli. Podczas szkolenia, prowadzonego przez instruktorów PARAMoto poznasz wiele technik, które pomogą ci pokonywać zakręty z większą pewnością, bezpieczniej, ale i szybciej.

Dowiesz się jak hamować, aby zawsze mieć pełną kontrolę nad jednośladem, jak pokonywać zakręty w głębokim złożeniu. Profesjonalni instruktorzy i świetne towarzystwo sprawią, że będzie to niezapomniany dzień.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę