tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limitowana oferta serwisowa Triumph. Pospiesz się, nim będzie za późno!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limitowana oferta serwisowa Triumph. Pospiesz się, nim będzie za późno!

Autor: Informacja prasowa 2018.10.15, 14:39 Drukuj

Serwis Triumph Warszawa przedłuża sezon motocyklowy. Producent przygotował dla posiadaczy motocykli brytyjskiej marki limitowaną ofertę serwisową, która pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Koniec sezonu motocyklowego to dobry moment na kompleksowy serwis motocykla. Triumph Warszawa, z myślą o właścicielach motocykli tej marki, przygotował niezwykłą ofertę. Zostanie nią objęte pierwsze 30 osób, które zgłosi się do serwisu Triumpha w Warszawie w terminie od 15 października do 1 grudnia 2018 roku.

Co obejmuje ta niezwykła promocja? Jeśli znajdziesz się w gronie 30 szczęśliwców, będziesz mógł liczyć na wyjątkowe warunki serwisu:

  • 20% rabatu na części (OME Triumph i inne);
  • 20% rabatu na robociznę;
  • bezpłatne sprawdzenie 10 punktów twojego motocykla, decydujących o bezpieczeństwie.

Nie czekaj aż braknie miejsc! Już dziś zaplanuj kompleksowy przegląd posezonowy swojego Triumpha! Przy tej okazji warto także przypomnieć, że serwis Triumph Warszawa, w ramach podstawowego serwisu, obsługuje także motocykle innych marek.

Więcej informacji uzyskasz pod adresem piotr.krajewski@triumphpolska.pl

lub numerem telefonu 692 292 554. Serwis motocykli Triumph Warszawa w Alejach Jerozolimskich 200 zaprasza!


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę