tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gogle Triumph Barstow. Powrót do ery gaźników, błota i chłodzenia powietrzem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gogle Triumph Barstow. Powrót do ery gaźników, błota i chłodzenia powietrzem

Autor: Informacja prasowa 2018.09.05, 19:33 Drukuj

Odpowiednia stylówka dla każdego miłośnika klasycznych motocykli kluczowe znaczenie. Gogle Barstow, nowy produkt w ofercie Triumpha, doskonale wpisuje się w ten trend.

Gogle Barstow czerpią inspirację z pięknych czasów, kiedy motocykle chłodzone były powietrzem, paliwo lało się do cylindrów przez gaźniki, a ABS i kontrola trakcji były pojęciami równie abstrakcyjnymi co social media.

Gogle Barstow to nostalgiczny powrót do lat klimatów scramblerów, z wszechobecnym zapachem ziemi i błota wysychającego na kolektorze wydechowym. Opracowane przy współpracy z Ride100Percent - znanego producenta, który od 1980 produkuje w San Diego wysokiej klasy gogle motocyklowe.

Gogle Barstow charakteryzują się bardzo szerokim pole widzenia, posiadają pasek wykończony naturalną skórą i trójwarstwową piankę przylegającą do twarzy, która zapewnia doskonałe dopasowanie. Odporny na zarysowania i nieparujący wizjer wykonany jest z Lexanu. Gogle wyposażone są w górne otwory wentylacyjne wprowadzające powietrze i odprowadzające wilgoć.

Gogle Barstow można kupić u autoryzowanych dealerów Triumpha za 340 zł.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę