tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte Triumph Warszawa. Przetestuj legendarne brytyjskie maszyny!

Dni otwarte Triumph Warszawa. Przetestuj legendarne brytyjskie maszyny!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.07, 13:00 Drukuj

Jazdy testowe legendarnymi motocyklami Triumph oraz promocyjne ceny na markową odzież Triumph przygotował warszawski salon tej marki. 16 i 17 czerwca w salonie Triumph Warszawa odbędą się Dni Otwarte.

Motocykle Triumph stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. To zasługa nie tylko wyjątkowych własności jednych i unikalnego charakteru, ale także dealerów marki, którzy chętnie udostępniają motocykle do testów i organizują wiele imprez dla osób zainteresowanych marką Triumph.

Jeśli czujesz się jedną z takich osób, koniecznie odwiedź warszawski salon przy Al. Jerozolimskich 200 16 i 17 czerwca. Będą się wówczas odbywać Dni Otwarte, podczas których zyskasz możliwość przejechania się modelami testowymi Triumph. Salon przygotował także specjalną ofertę promocyjną na markową odzież Triumph. 

Aby skorzystać z jazdy testowej, trzeba zapisać się przez specjalny formularz dostępny pod tym linkiem.

Dni Otwarte Triumph odbędą się 16 i 17 czerwca w godzinach 9.00-19.00 w salonie przy Al Jerozolimskich 200. Więcej informacji uzyskasz pisząc na maila eventy@triumphpolska.pl lub dzwoniąc pod numer 538 222 888.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę