tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte Triumph Warszawa. Przetestuj legendarne brytyjskie maszyny!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni otwarte Triumph Warszawa. Przetestuj legendarne brytyjskie maszyny!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.07, 13:00 Drukuj

Jazdy testowe legendarnymi motocyklami Triumph oraz promocyjne ceny na markową odzież Triumph przygotował warszawski salon tej marki. 16 i 17 czerwca w salonie Triumph Warszawa odbędą się Dni Otwarte.

Motocykle Triumph stają się w naszym kraju coraz popularniejsze. To zasługa nie tylko wyjątkowych własności jednych i unikalnego charakteru, ale także dealerów marki, którzy chętnie udostępniają motocykle do testów i organizują wiele imprez dla osób zainteresowanych marką Triumph.

Jeśli czujesz się jedną z takich osób, koniecznie odwiedź warszawski salon przy Al. Jerozolimskich 200 16 i 17 czerwca. Będą się wówczas odbywać Dni Otwarte, podczas których zyskasz możliwość przejechania się modelami testowymi Triumph. Salon przygotował także specjalną ofertę promocyjną na markową odzież Triumph. 

Aby skorzystać z jazdy testowej, trzeba zapisać się przez specjalny formularz dostępny pod tym linkiem.

Dni Otwarte Triumph odbędą się 16 i 17 czerwca w godzinach 9.00-19.00 w salonie przy Al Jerozolimskich 200. Więcej informacji uzyskasz pisząc na maila eventy@triumphpolska.pl lub dzwoniąc pod numer 538 222 888.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę