tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph rozpoczyna testy Scramblera 1200. Ty też możesz wzi±ć w nich udział! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Triumph rozpoczyna testy Scramblera 1200. Ty też możesz wzi±ć w nich udział!

Triumph Polska wraz z najważniejszymi mediami motocyklowymi w Polsce rozpocz±ł ogólnopolsk± prezentację Scramblera 1200 i nowego Scramblera 900. Ty także możesz przetestować te motocykle!

Przyjemno¶ć testowania najnowszych modeli Triumpha będ± mieć nie tylko dziennikarze - na jutro zaplanowano specjalne testy modeli Scrambler 1200 i Scrambler 900 dla czytelników portalu ¦cigacz.pl, którzy wzięli udział w konkursie.

Będ± oni mieli okazję poznać kilka tajników pracy dziennikarzy motocyklowych - po całodziennych testach czekać będzie na nich występ przed kamer±, w którym podziel± się pierwszymi wrażeniami z jazd.

Je¶li również chcieliby¶cie wzi±ć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami Triumph, skorzystajcie z wyj±tkowej okazji - Edycji Specjalnej Triumph Academy, podczas której w czterech miejscach w Polsce Triumph przygotował dla was szkolenia z techniki jazdy off- i on-road w wyj±tkowo atrakcyjnych cenach.

Już dzi¶ zarejestruj się na stronie triumphpolska.pl/triumphacademy lub napisz do Triumph Academy: triumphacademy@triumphpolska.pl

Ilo¶ć miejsc jest ograniczona!

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcj±

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę