tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph rozpoczyna testy Scramblera 1200. Ty też możesz wziąć w nich udział!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph rozpoczyna testy Scramblera 1200. Ty też możesz wziąć w nich udział!

Triumph Polska wraz z najważniejszymi mediami motocyklowymi w Polsce rozpoczął ogólnopolską prezentację Scramblera 1200 i nowego Scramblera 900. Ty także możesz przetestować te motocykle!

Przyjemność testowania najnowszych modeli Triumpha będą mieć nie tylko dziennikarze - na jutro zaplanowano specjalne testy modeli Scrambler 1200 i Scrambler 900 dla czytelników portalu Ścigacz.pl, którzy wzięli udział w konkursie.

Będą oni mieli okazję poznać kilka tajników pracy dziennikarzy motocyklowych - po całodziennych testach czekać będzie na nich występ przed kamerą, w którym podzielą się pierwszymi wrażeniami z jazd.

Jeśli również chcielibyście wziąć udział w jazdach testowych nowymi motocyklami Triumph, skorzystajcie z wyjątkowej okazji - Edycji Specjalnej Triumph Academy, podczas której w czterech miejscach w Polsce Triumph przygotował dla was szkolenia z techniki jazdy off- i on-road w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Już dziś zarejestruj się na stronie triumphpolska.pl/triumphacademy lub napisz do Triumph Academy: triumphacademy@triumphpolska.pl

Ilość miejsc jest ograniczona!

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę