tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 To już ostatnia szansa na udział w szkoleniu w ramach Edycji Specjalnej Triumph Academy! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

To już ostatnia szansa na udział w szkoleniu w ramach Edycji Specjalnej Triumph Academy!

Powoli kończą się szkolenia w ramach Edycji Specjalnej Triumph Academy. To już ostatnia okazja, by załapać się na profesjonalny trening jazdy w terenie za nieprawdopodobnie niską cenę.

Dziś o 11.00 w ośrodku Drive Position, wystartowała warszawska Edycja Specjalna Triumph Academy. Uczestnicy mają okazję podszlifować swoje umiejętności jazdy pod okiem profesjonalnego instruktora, w mocno obniżonej cenie - zamiast 450 zł, koszt wynosi tylko 150 zł!

Edycja Specjalna szkoleń Triumph Academy dostępna była w kilku kilku lokalizacjach, w różnych częściach Polski. Warszawskie szkolenia to przedostatnia szansa na skorzystanie z super oferty - ostatnie spotkania odbędą się podczas Poznań Motor Show.

W trakcie szkoleń Edycji Specjalnej można przetestować najnowsze modele Triumpha - Scramblera 1200 i nowego Scramblera 900. Oprócz tych dwóch nowości, dostępne są także modele Tiger 1200 i Tiger 800.

Do dyspozycji uczestników są dwa rodzaje dwugodzinnych szkoleń - off road prowadzone na Scramblerze 1200, dwóch Tigerach 800 i Tigerze 1200 oraz szkolenie on road prowadzone na dwóch Scramblerach 1200, dwóch Scramblerach 900 i na Tigerze 1200.

Triumph Academy to szkolenia z techniki jazdy przeznaczone dla każdego motocyklisty. W ofercie znajdują się  się zarówno szkolenia z jazdy sportowej, off-roadowej, jak i drogowej. Instruktorzy Triumpha przekazują wiedzę na temat prawidłowego toru jazdy, techniki skręcania i jazdy po różnych nawierzchniach i panowania nad maszyną w trudnych sytuacjach.

Już dziś sprawdź wolne terminy na stronie Triumph Academy i skorzystaj z profesjonalnych szkoleń w ramach Edycji Specjalnej w niewiarygodnie niskiej cenie.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę