tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oto całkiem nowy Triumph Rocket 3 TFC. Poznaj ekskluzywną edycję super cruisera!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oto całkiem nowy Triumph Rocket 3 TFC. Poznaj ekskluzywną edycję super cruisera!

Legendarny model Rocket III firmy Triumph, wprowadzony na rynek w 2004 r., dał się poznać jako bezkompromisowy muscle-bike o nadzwyczajnych osiągach. Nowy Triumph Rocket 3, z nowym, trzycylindrowym silnikiem o pojemności 2500 cm3, na nowo definiuje swoją klasę, zarówno osiągami, jak i najnowocześniejszą w klasie technologią i wyposażeniem.

Po modelu Thruxton TFC, Rocket 3 jest drugim motocyklem wykonanym w ramach linii Triumph Factory Custom, która oznacza najwyższej jakości materiały i najlepszą z możliwych technologii. Nowy Triumph Rocket 3 TFC charakteryzować się będzie niezwykłymi cechami.

Rocket 3 TFC Hero 03

Ściśle limitowana seria

Wyprodukowanych zostanie tylko 750 egzemplarzy, z których każdy otrzyma odpowiednią stylizację i specjalną plakietkę z numerem. W zestawie z motocyklem, nabywca otrzyma specjalny pakiet TFC.

Nadzwyczajne osiągi

Całkiem nowy trzycylindrowy silnik o pojemności 2500 cm3 to największy seryjnie produkowany silnik motocyklowy na świecie. Ma także najwyższy moment obrotowy wśród motocyklowych silników seryjnych - ponad 221 Nm. To także najpotężniejsza jak dotąd jednostka napędowa Triumpha - szczytowa moc wynosi ponad 170 KM.

Piękny, muskularny design

Potężny cruiser został zaprojektowany z niebywałą gracją i dynamiką. Dzięki miękkim liniom sprawia wrażenie potęgi, ale nie ociężałości. W oczy rzucają się zwłaszcza podwójne reflektory LED, innowacyjny trójdrożny układ wydechowy, jednostronny wahacz i najwyższej jakości detale - część wykonana z włókna węglowego.

Rocket 3 TFC LED Headlight Front Forks

Dominująca technologia

Triumph Rocket 3 występuje w najwyższej możliwej specyfikacji, zawierającej panel instrumentów wykonany w technologii TFT drugiej generacji, działający w zakręcie ABS i kontrolę trakcji, cztery tryby jazdy i Triumph Shift Assist.

Znakomite parametry

Nowy Triumph Rocket 3 jest ponad 40 kg lżejszy niż poprzednia generacja. Wyposażono go w hamulce Brembo o najwyższej specyfikacji Monobloc Stylema, regulowane zawieszenie Showa.

Edycja ściśle limitowana

Triumph Rocket 3 TFC zostanie wyprodukowany w liczbie zaledwie 750 egzemplarzy, co czyni go najbardziej ekskluzywnym motocyklem Triumpha. Każdy z nich zostanie wyposażony w indywidualnie numerowaną złotą plakietkę i każdy będzie absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Każdy właściciel Rocketa 3 TFC otrzyma również specjalny pakiet, zawierający list podpisany przez prezesa Triumpha Nicka Bloora, spersonalizowaną książkę z dokumentacją budowy motocykla, skórzany plecak TFC i elegancki pokrowiec na motocykl.

Pierwsze egzemplarze tego wyjątkowego motocykla pojawią się w salonach Triumph pod koniec roku.

Rocket 3 TFC Number Plaque

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę