tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kraina winkli czeka! Spotkanie Miłośników Motocykli Triumph w Beskidzie Śląskim
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kraina winkli czeka! Spotkanie Miłośników Motocykli Triumph w Beskidzie Śląskim

Triumph Polska, obok wyjazdów zagranicznych na Bałkany oraz w Alpy, przygotował w tym roku dla swoich klientów także wyjazdy weekendowe po Polsce.

W dniach 21-23 czerwca w Beskidzie Śląskim odbędzie się Spotkanie Miłośników Motocykli Triumph. Wyjazd ten jest skierowany dla osób, które chcą oderwać się od codzienności by nawinąć wspólnie trochę kilometrów i zakosztować polskich i czeskich winkli. Już czwarty rok z rzędu spotkania te organizuje ambasadorka Triumpha, podróżniczka Weronika Kwapisz.

motocykle triumph

Jak mówi Weronika: 21 czerwca, w piątek, wszyscy przyjeżdżamy do Wisły, aby następnego dnia wyruszyć w piękną, krajoznawczą trasę liczącą ponad 200 kilometrów. Wyjazdy te prócz walorów krajoznawczych, oderwania się od szarej rzeczywistości, mają jeszcze jedną zaletę - niesamowicie integrują uczestników! Podczas nich zrodziło się wiele przyjaźni!.

Jeśli chciałbyś spędzić weekend wśród innych pasjonatów motocykli i chcesz poznać szczegóły dotyczące wyjazdu, wyślij zgłoszenie z hasłem "Beskid 2019" na adres: pr@triumphpolska.pl. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę