tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koncept Triumph Trident. Czystość formy napakowana topową technologią
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Koncept Triumph Trident. Czystość formy napakowana topową technologią

Triumph Trident to koncept nowego modelu brytyjskiej marki. Łączy on w sobie lekkość stylu, nowoczesną technologię i finezję, typową dla ostatnich projektów brytyjskiej marki.

Prace nad projektem Trident trwały przez ostatnie cztery lata w Wielkiej Brytanii. W pracach nad tym prototypem, oprócz designerów Triumpha, brał udział także znany włoski projektant Rodolfo Frascoli. Postawiono sobie za cel stworzenie charakterystycznego, dynamicznego i atrakcyjnego konceptu motocykla Triumph.

Rodolfo, zapalony fan Triumpha, odpowiedzialny jest za włoski sznyt w stylistyce motocykli brytyjskiej marki. Zespół skupił się na rozwijaniu idei współczesnego motocykla Triumph, opierając się na mocnych stronach i DNA marki.

Prototyp Trident łączy w sobie oryginalny świeży design i nowoczesne rozwiązania techniczne, stając się manifestem marki i konceptem wizji rozwoju na kolejne lata. Widać minimalizm i prostotę funkcji, a jednocześnie moc i wszechstronność.

Bazą motocykla Trident jest kompaktowy, lecz potężny trzycylindrowy silnik rzędowy, zaprojektowanego tak, by harmonijnie połączyć najważniejsze zalety takiego motoru - dostępny nisko moment obrotowy i wysoką moc. Sporo uwagi poświęcono także zapewnieniu kierowcy perfekcyjnej ergonomii, komfortu jazdy i pewności prowadzenia.

Jak dotąd Triumph Trident jest tylko prototypem, producent nie ujawnia żadnych szczegółów motocykla - ceny, parametrów technicznych, ani daty oficjalnej prezentacji.

 

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę