tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak będą wyglądały zajęcia w ramach bloku [TOR] podczas Festival Triumph 2020?

Jak będą wyglądały zajęcia w ramach bloku [TOR] podczas Festival Triumph 2020?

Znamy już szczegóły zajęć na torze podczas Triumph Festival 2020. Festival odbędzie się 18 września na Torze Modlin i będzie obejmował zajęcia w 4 blokach: tor, off road, adventure i on road.

Zajęcia w ramach bloku [TOR] odbędą się w godzinach od 11:00 do 15:00. Uczestnicy będą podzieleni na grupy w zależności od stopnia zaawansowania w jeździe na torze oraz w zależności od motocykla, na którym będą brali udział w zajęciach. 

Tor Modlin zostanie skonfigurowany pod nitkę o długości 1200 metrów.

Program bloku [TOR] podczas Festival Triumph 2020:

  • Zajęcia rozpoczną się wprowadzeniem zawierającym omówienie zasad bezpieczeństwa .
  • Przed zajęciami uczestnicy wezmą udział w skróconej wersji prezentacji szkolenia z właściwej pozycji na motocyklu w zależności od preferowanego stylu jazdy.
  • Każda z grup zostanie poprowadzona po nitce toru przez instruktora celem zapoznania się z konfiguracją zakrętów. 
  • Sesje dla każdej z grup będą trwały 15 min - odbędą się 4 sesje w ciągu dnia dla każdej grupy.
  • Pomiędzy sesjami będzie prowadzona prezentacja poszczególnych zagadnień, mających wpływ na skuteczne pokonywanie zakrętów .
  • Podczas spotkania możliwe są indywidualne konsultacje z instruktorem prowadzącym..

Podczas trwania zajęć, w razie konieczności, możliwy będzie podstawowy serwis techniczny, obejmujący kontrolę ciśnienia w oponach, ustawienie przyrządów pokładowych w zależnosci od preferencji kierowcy. W razie zaistniałej potrzeby będzie możliwość regulacji ustawienia zawieszenia.

Dla zajęć w ramach bloku [TOR] zostanie udostępniony zespół boxów serwisowych Toru Modlin. 

Dla osób oczekujących na swoją sesję, w ramach odpoczynku, proponowany jest pobyt w sekcji boxów technicznych. Bedą tam wystawione motocykle Triumph. Do dyspozycji uczestników będzie też sekcji w budynku, w którym będzie można obejrzeć filmy z innych wydarzeń szkoleniowych, nagranych i zaprezentowanych przez partnera wydarzenia, portal Ścigacz.pl

Całość zostanie zakończona ogólnym podsumowaniem uwag z sesji treningowych i wręczeniem pamiątkowego certyfikatu.

Zapisy na Festival Triump 2020 są przyjmowane na stronie: eventy.triumphpolska.pl/festival.

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę