tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chodź pojeździć! Triumph Polska zaprasza na Track Day na Torze Łódź! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chodź pojeździć! Triumph Polska zaprasza na Track Day na Torze Łódź!

Już 18 maja Triumph Polska zaprasza na Track Day na Torze Łódź. To świetna okazja by podszlifować własne umiejętności jazdy i dobrze się bawić w towarzystwie innych motocyklistów.

Impreza rozpoczyna się na Torze Łódź o godzinie 9.00, tam zostajecie przypisani do jednej z trzech grup w zależności od waszego poziomu zaawansowania. Szkolenie prowadzą instruktorzy PARAmoto.

W namiocie serwisowym ustawiamy ciśnienie w kołach i sprawdzamy, czy wszystko jest z motocyklem w porządku. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.

Potem następuje krótka odprawa i ruszamy na tor. Każda sesja trwa 15 minut, poprzedzona jest wykładem teoretycznym, tak, by każda sesja była osobnym treningiem. Na torze stoją instruktorzy, ich zadaniem jest korygować błędy uczestników na bieżąco.

Zajęcia trwają do 18.00 więc jazdy nie zabraknie. Cena szkolenia to 450 zł.

Jeśli masz ochotę na świetną zabawę i chciałbyś podnieść własne umiejętności, zgłoś się na Triumph Track Day. Napisz mail na pn@paramoto.pl lub zadzwoń po więcej informacji 506-660-305.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę