tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bałkańska Majówka z Triumphem. Poznaj najpiękniejsze drogi Bośni, Czarnogóry i Chorwacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bałkańska Majówka z Triumphem. Poznaj najpiękniejsze drogi Bośni, Czarnogóry i Chorwacji

Triumph Polska nie zwalnia tempa i we współpracy z ich ambasadorką Weroniką Kwapisz szykują kolejną po Alpejskiej Przygodzie z Triumphem wyprawę w tym roku!

Już 25 kwietnia ruszy Bałkańska Majówka z Triumphem. Podróż została specjalnie przygotowana dla klientów marki, którzy pragną oderwać się od codzienności oraz zasmakować prawdziwej przygody. Motocykliści pokonają trasę liczącą ponad 4 200 kilometrów. Nie zabraknie licznych winkli, a także zjawiskowych miejsc, które pozwolą im odkryć magię Bałkanów.

W trakcie wyprawy będzie czas na jazdę po bałkańskich serpentynach Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry oraz Chorwacji, a także chwilę oddechu w postaci zwiedzania urokliwych miejsc, jak Mostar, Sarajewo, Budva czy Dubrownik. Uczestnicy wyjazdu będą mieli również okazję skosztować regionalnej kuchni oraz poderwać się do tańca przy bałkańskich nutach, które sprawiają, że nogi same zaczynają się ruszać w rytm muzyki nawet po wielogodzinnej jeździe motocyklem. 

Spotkania miłośników marki Triumph, organizowane przez podróżniczkę Weronikę Kwapisz, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy o tym fakt, że miejsca na ten wyjazd po ogłoszeniu na oficjalnym profilu marki rozeszły się w ciągu 3 godzin! Obecnie przyjmowane są już jedynie zgłoszenia na listę rezerwową.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące wyjazdu, wyślij zgłoszenie z hasłem "Bałkany 2019" na adres: pr(at)triumphpolska.pl

Balkanska Majoowka z Triumphem

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę